Makina İmalatı

Makina İmalatı

-Rotary Punch Makinesi İmalatı: 2013 yılından itibaren rotary punch tekniği konusunda biriken tecrübemizle ürettiğimiz "Rotary Punch" makinamız delme genişliği ve geliştirlen teknik özelliği ile dünyada benzeri yoktur. Geliştirilen teknik sac delimi konusunda bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bunlardan en önemlisi rakiplerinin hayal bile edemediği geniş ebatlı sac delebilme özelliğidir. Ve diğer özellikler için ilgili sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Firmamız "Rotary Punch" tekniği üzerine bir adet faydalı model belgesi ve bir adet de incelemeli patent sahibidir.

-Transfer Pres Sistemi : Kablo Kanalı üretiminde en çok zaman alan ve üretimi pahalı olan konsolların tüm serilerinin imalatını tek bir makine ve tek bir kalıpla üretebilmektedir. Yazılan reçeteler ile aynı rulo sac ile hiç bir  mekaniki değişikliğe gerek kalmaksızın 5 cm den 40 cm kadar "Duvar Konsol" larının hepsi üretilebilmektedir.

-Şirketimiz Rotary punch tekniği ile üretimi mümkün olan, Otomatik sigorta rayı ve adımı tekrar eden tüm sac delme işlemini yapan makinaları da imal edebilmektedir.

-Şirketimiz kablo kanalı imalatı konusundaki tecrübesini ve Rotary Punch tekniğini kullanarak , Rakiplere göre bir çok fiyat ve teknik üstünlükleri olan Kablo Kanalı üretim fabrikasını kurmaya hazırdır.